Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2703

Lot 2703

Estimated price 200 €
Result 260 €

PREUSSEN. Wilhelm I., 1861-1888 2 Mark 1877 A. J. 96A.
Hübsche Patina, vorzüglich