Auction 413 - - part 1

German Coins since 1871

Lot 2692

Lot 2692

Estimated price 1,000 €
Result 2,600 €

MECKLENBURG-STRELITZ. Friedrich Wilhelm, 1860-1904 2 Mark 1877. J. 90.
Hübsche Patina, vorzüglich/vorzüglich-Stempelglanz