Auction 412 - - part 2
Gold- and Silver coins from Medieval and Modern Times
| Estimated price | 500 € |
SPANIEN. KÖNIGREICH. José Napoleón, 1808-1814 20 Reales 1808 M-AI, Madrid. 26,33 g. Calicó 35; Dav. 308.
Patina, vorzüglich