Auction 408 - - part 1
Silver, Part 1: Europe, Overseas
| Estimated price | 500 € |
SCHWEIZ. TESSIN. Kanton. 1 Franken 1813, Bern. 7,49 g. D./T. 215 a.Hübsche Patina, vorzüglich-Stempelglanz