Auction 408 - - part 1

Silver, Part 1: Europe, Overseas

Estimated price 1,000 €
Result 2,400 €

FRANKREICH/KOLONIEN. MADAGASKAR. Ranavalona III., 1883-1897.  5 Francs 1883. 25,01 g. Dav. 514 A; Lecompte 14.RR Hübsche Patina, vorzüglich