Auction 408 - - part 1
Silver, Part 1: Europe, Overseas
| Estimated price | 1,000 € |
FRANKREICH/KOLONIEN. MADAGASKAR. Ranavalona III., 1883-1897. 5 Francs 1883. 25,01 g. Dav. 514 A; Lecompte 14.RR Hübsche Patina, vorzüglich