Auction 384

Lot 3029

Lot 3029

Estimated price 200 €
Result 300 €

1/4 Dukat 1712. 0,89 g. Fb. 846; Probszt 1984; Zöttl 2379 (Typ 1).
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz.