Auction 361
The Minted Splendor of the Welfs – An Important Special Collection
| Estimated price | 400 € |
1/2 Reichstaler 1664, Zellerfeld. 14,26 g. Welter 833.
Hübsche Patina, sehr schön-vorzüglich