Auction 349 - part 3
Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 75 € |
LOTS. REICHSSILBERMÜNZEN
3 Mark 1909, 1911 (2x), 1912, 1913, 1914. J. 64. 6 Stück. Sehr schön-vorzüglich