Auction 349 - part 3

Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 6543

Lot 6543

Estimated price 75 €
Result 95 €

LOTS. REICHSSILBERMÜNZEN
3 Mark 1909, 1911 (2x), 1912, 1913, 1914. J. 64. 6 Stück. Sehr schön-vorzüglich