Auction 349 - part 3
Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 300 € |
LOTS. REICHSSILBERMÜNZEN
2 Mark 1892, 1893, 1898-1900, 1902-1907, 1911, 1912. J. 63. 13 Stück. Fast sehr schön- fast vorzüglich