Auction 349 - part 3
Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 300 € |
LOTS. REICHSSILBERMÜNZEN
Hamburg. 5 Mark 1876, 1888 (J. 62), 1891, 1893, 1894, 1895, 1896, 1898, 1899, 1901, 1902, 1904, 1907, 1908, 1913 (J. 65). 15 Stück. Fast sehr schön-fast vorzüglich