Auction 349 - part 3
Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 2,000 € |
REICHSGOLDMÜNZEN. SACHSEN-COBURG-GOTHA. Ernst II., 1844-1893
J. 271. 20 Mark 1886. Sehr schön-vorzüglich