Auction 349 - part 3

Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 6433

Lot 6433

Estimated price 300 €
Result 480 €

REICHSGOLDMÜNZEN. SACHSEN. Johann, 1854-1873
J. 259. 20 Mark 1873 Sehr schön-vorzüglich