Auction 349 - part 3

Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 6406

Lot 6406

Estimated price 350 €
Result 440 €

REICHSGOLDMÜNZEN. PREUSSEN. Wilhelm I., 1861-1888
J. 246C. 20 Mark 1874 C. Sehr schön-vorzüglich