Auction 349 - part 3
Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 750 € |
REICHSGOLDMÜNZEN. HESSEN. Ludwig IV., 1877-1892
J. 220. 10 Mark 1890. Kl. Randfehler, sehr schön