Auction 349 - part 3

Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871

GERMAN COINS SINCE 1871

Lot 6304

Lot 6304

Estimated price 1,000 €
Result 1,400 €

REICHSGOLDMÜNZEN. BRAUNSCHWEIG. Wilhelm, 1830-1884
J. 203. 20 Mark 1875. Sehr schön-vorzüglich