Auction 349 - part 3
Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871
GERMAN COINS SINCE 1871
| Estimated price | 200 € |
REICHSGOLDMÜNZEN. BADEN. Friedrich I., 1852-1907
J. 186. 10 Mark 1888. Sehr schön-vorzüglich