Auction 349 - part 3

Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871

Lot 5751

Lot 5751

Estimated price 150 €
Result 380 €

ITALIEN. TOSCANA. Ferdinando II. Medici, 1621-1670
Luigino 1660, Livorno. 2,25 g. Montagano 60/3 (R).
Sehr schön-vorzüglich