Auction 349 - part 3
Europe: Great Britain - Hungary, Overseas
German Coins after 1871
| Estimated price | 150 € |
ITALIEN. TOSCANA. Ferdinando II. Medici, 1621-1670
Luigino 1660, Livorno. 2,25 g. Montagano 60/3 (R).
Sehr schön-vorzüglich