eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)
Medaillen
Lots
Los 8658

| Schätzpreis | 400 € |
| Zuschlag |
Karl, 1864-1891.
20 Mark 1873. J. 290. Vorzüglich-Stempelglanz
Medaillen
Lots

| Schätzpreis | 400 € |
| Zuschlag |
Karl, 1864-1891.