eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)
Medaillen
Lots
Los 8637

| Schätzpreis | 500 € |
| Zuschlag |
Ludwig III., 1848-1877.
10 Mark 1875. J. 216. Vorzüglich-Stempelglanz
Medaillen
Lots

| Schätzpreis | 500 € |
| Zuschlag |
Ludwig III., 1848-1877.