eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)

Medaillen
Lots

Schätzpreis 600 €
Zuschlag 825 €

Ludwig II., 1864-1886.
20 Mark 1873. J. 194. Vorzüglich-Stempelglanz