eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)
Medaillen
Lots
Los 8629

| Schätzpreis | 600 € |
| Zuschlag |
Ludwig II., 1864-1886.
20 Mark 1873. J. 194. Vorzüglich-Stempelglanz
Medaillen
Lots

| Schätzpreis | 600 € |
| Zuschlag |
Ludwig II., 1864-1886.