eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)
Medaillen
Lots
Los 8598

| Schätzpreis | 500 € |
| Zuschlag |
Georg, 1893-1911.
2 Mark 1904. J. 164. Vorzüglich-Stempelglanz
Medaillen
Lots

| Schätzpreis | 500 € |
| Zuschlag |
Georg, 1893-1911.