eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)
Medaillen
Lots
Los 8504

| Schätzpreis | 200 € |
| Zuschlag |
Leopold IV., 1904-1918.
3 Mark 1913. J. 79. Vorzüglich-Stempelglanz
Medaillen
Lots

| Schätzpreis | 200 € |
| Zuschlag |
Leopold IV., 1904-1918.