eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)

Medaillen
Lots

Schätzpreis 200 €
Zuschlag 360 €

Leopold IV., 1904-1918.
3 Mark 1913. J. 79. Vorzüglich-Stempelglanz