eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)
Medaillen
Lots
Los 8503

| Schätzpreis | 250 € |
| Zuschlag |
Leopold IV., 1904-1918.
2 Mark 1906. J. 78. Vorzüglich-Stempelglanz
Medaillen
Lots

| Schätzpreis | 250 € |
| Zuschlag |
Leopold IV., 1904-1918.