eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)

Medaillen
Lots

Schätzpreis 250 €
Zuschlag 340 €

Leopold IV., 1904-1918.
2 Mark 1906. J. 78. Vorzüglich-Stempelglanz