eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)
Medaillen
Lots
Los 8468

| Schätzpreis | 75 € |
| Zuschlag |
Luitpold, Prinzregent, 1886-1912.
5 Mark 1911.
90. Geburtstag.
J. 50. Vorzüglich-Stempelglanz