eLive Auction 86 - - Tag 5 (Lose 8345 - 9089)

Medaillen
Lots

Schätzpreis 75 €
Zuschlag 85 €

Luitpold, Prinzregent, 1886-1912.
5 Mark 1911.

90. Geburtstag.

J. 50. Vorzüglich-Stempelglanz