eLive Auction 86 - - Tag 1 (Lose 5001 - 6067)
Los 5226

| Schätzpreis | 150 € |
| Zuschlag |
Albert, 1873-1902.
2 Mark 1895. J. 124. Vorzüglich-Stempelglanz