eLive Auction 86 - - Tag 1 (Lose 5001 - 6067)
Los 5191

| Schätzpreis | 100 € |
| Zuschlag |
Ludwig III., 1913-1918.
5 Mark 1914. J. 53. Vorzüglich-Stempelglanz