Auktion 413 - - Teil 2
Los 3075

| Schätzpreis | 400 € |
| Zuschlag |
HESSEN. Ludwig IV., 1877-1892 10 Mark 1878. J. 219.
Sehr schön/vorzüglich

| Schätzpreis | 400 € |
| Zuschlag |
Sehr schön/vorzüglich