Auktion 413 - - Teil 2
Los 3003

| Schätzpreis | 4.000 € |
| Zuschlag |
BAYERN. Ludwig III., 1913-1918 20 Mark 1914. J. 202.
R Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 4.000 € |
| Zuschlag |
R Vorzüglich-Stempelglanz