Auktion 413 - - Teil 2
Los 2966

| Schätzpreis | 750 € |
| Zuschlag |
BADEN. Friedrich II., 1907-1918 10 Mark 1913. J. 191.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 750 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz