Auktion 413 - - Teil 1
Los 2894

| Schätzpreis | 750 € |
| Zuschlag |
WÜRTTEMBERG. Wilhelm II., 1891-1918 5 Mark 1893. J. 176.
Prachtexemplar. Feine Patina, fast Stempelglanz

| Schätzpreis | 750 € |
| Zuschlag |