Auktion 413 - - Teil 1
Los 2763

| Schätzpreis | 1.500 € |
| Zuschlag |
REUSS JÜNGERER LINIE. Heinrich XIV., 1867-1913 2 Mark 1884. J. 120.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 1.500 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz