Auktion 413 - - Teil 1

Schätzpreis 1.500 €
Zuschlag 1.200 €

REUSS JÜNGERER LINIE. Heinrich XIV., 1867-1913 2 Mark 1884. J. 120.
Vorzüglich-Stempelglanz