Auktion 413 - - Teil 1

Schätzpreis 50 €
Zuschlag 40 €

PREUSSEN. Wilhelm II., 1888-1918 3 Mark 1911 A. Universität Breslau. J. 108.
Vorzüglich-Stempelglanz