Auktion 413 - - Teil 1
Los 2742

| Schätzpreis | 50 € |
| Zuschlag |
PREUSSEN. Wilhelm II., 1888-1918 3 Mark 1911 A. Universität Breslau. J. 108.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 50 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz