Auktion 413 - - Teil 1
Los 2734

| Schätzpreis | 200 € |
| Zuschlag |
PREUSSEN. Wilhelm II., 1888-1918 5 Mark 1899 A. J. 104.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 200 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz