Auktion 413 - - Teil 1
Los 2727

| Schätzpreis | 50 € |
| Zuschlag |
PREUSSEN. Wilhelm II., 1888-1918 3 Mark 1909, 1910, 1911, 1912. J. 103.
4 Stück. Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 50 € |
| Zuschlag |