Auktion 413 - - Teil 1
Los 2705

| Schätzpreis | 300 € |
| Zuschlag |
PREUSSEN. Wilhelm I., 1861-1888 2 Mark 1880 A. J. 96A.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 300 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz