Auktion 413 - - Teil 1
Los 2655

| Schätzpreis | 750 € |
| Zuschlag |
HESSEN. Ernst Ludwig, 1892-1918 2 Mark 1895. J. 72.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 750 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz