Auktion 413 - - Teil 1
Los 2598

| Schätzpreis | 50 € |
| Zuschlag |
BAYERN. Ludwig III., 1913-1918 2 Mark 1914. J. 51.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 50 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz