Auktion 413 - - Teil 1
Los 2590

| Schätzpreis | 200 € |
| Zuschlag |
BAYERN. Otto II., 1886-1913 5 Mark 1899. J. 46.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 200 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz