Auktion 413 - - Teil 1
Los 2576

| Schätzpreis | 300 € |
| Zuschlag |
BAYERN. Ludwig II., 1864-1886 5 Mark 1875. J. 42.
Vorzüglich-Stempelglanz

| Schätzpreis | 300 € |
| Zuschlag |
Vorzüglich-Stempelglanz