Auktion 413 - - Teil 1
Los 2534

| Schätzpreis | 500 € |
| Zuschlag |
BADEN. Friedrich I., 1852-1907 2 Mark 1901. J. 28.
Prachtexemplar. Feine Patina, Stempelglanz

| Schätzpreis | 500 € |
| Zuschlag |