Auktion 346

Schätzpreis 750 €
Zuschlag 4.400 €

TSCHECHIEN. TSCHECHOSLOWAKEI. Republik.
Dukat 1934, Kremnitz. St. Wenzel. 3,44 g Feingold. Fb. 2; Schl. 25.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz