Auktion 346
Los 642

| Schätzpreis | 1.500 € |
| Zuschlag |
TSCHECHIEN. TSCHECHOSLOWAKEI. Republik.
2 Dukaten 1932, Kremnitz. St. Wenzel. 6,88 g Feingold. Fb. 1; Schl. 5.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz